Udostępnij

Loading

Dnia 13 listopada 2023 roku około godziny 18:00 doszło do poważnego wypadku samochodowego między Skokami a Sławą Wlkp. Zderzyły się dwa samochody osobowe, powodując całkowite zablokowanie drogi. W wyniku zdarzenia dwie osoby, w tym dziecko, odniosły obrażenia.

Sprawca wypadku uciekł z miejsca zdarzenia, kierując się w kierunku pobliskiego lasu. Na miejscu natychmiast pojawiły się służby ratunkowe, które udzielały pomocy poszkodowanym i prowadziły działania mające na celu ustalenie tożsamości oraz zatrzymanie sprawcy.

Z powodu blokady drogi, zaleca się korzystanie z objazdu lub oczekiwanie na przywrócenie normalnego ruchu. Miejscowe służby apelują o zachowanie ostrożności i stosowanie się do poleceń policji oraz innych służb porządkowych.

Policja prowadzi śledztwo w sprawie wypadku, a sprawca będzie musiał stawić się przed sądem, gdzie grozi mu surowa kara za ucieczkę z miejsca zdarzenia i spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Autor postu

Udostępnij

One thought on “Wypadek samochodowy między Skokami a Sławą Wlkp.”
  1. Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt, przekażę przydatne informacje, Dominik tel. 663 152 419

Comments are closed.