Udostępnij

Loading

Już niedługo w Wągrowcu odbędzie się jedno z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego lata – wieczorne party z regatami, które stanowić będzie niezapomniane wielkie rozpoczęcie wakacji! Amfiteatr Miejski w Wągrowcu zamieni się w prawdziwą mekkę dla miłośników muzyki klubowej 30 czerwca, o godzinie 20:00. Ta impreza będzie miejscem, w którym spotkają się najlepsi DJ-e oraz setki osób pragnących spędzić niezapomnianą noc pełną tanecznej zabawy.

Na scenie zaprezentują się znakomici artyści, których sety i miksy wprawią wszystkich w nieustający ruch taneczny. Wśród nich znajdą się takie gwiazdy jak DJ CUBASE, GRZEMSKI, MESZI, JUSTY, ARDO, JAKE ALVA, CAMMIL oraz BARTII. To zestawienie zapewni różnorodność muzyczną, która przypadnie do gustu wszystkim uczestnikom wieczornego show. Od mocnych basów i energicznych bitów po delikatne, hipnotyzujące dźwięki – każdy znajdzie coś dla siebie.

Organizatorzy tego wyjątkowego eventu zapewniają, że wieczorne party z regatami będzie pełne niespodzianek i niezapomnianych wrażeń. Podkreślają również, że wstęp na to wydarzenie jest całkowicie bezpłatny! Niezależnie od wieku czy preferencji muzycznych, każdy będzie miał szansę wziąć udział w tej wyjątkowej imprezie i rozpocząć wakacje w niepowtarzalny sposób.

Wieczorne party odbędzie się w malowniczym Amfiteatrze Miejskim w Wągrowcu, który zapewni doskonałe warunki do tańca i rozrywki. Przestronna przestrzeń oraz profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie stworzą niepowtarzalną atmosferę, która pozwoli uczestnikom całkowicie oddać się rytmom muzyki i połączyć się z innymi miłośnikami dobrej zabawy.

Nie zapomnijcie zarezerwować 30 czerwca na wieczorne party z regatami w Wągrowcu! To wyjątkowe wydarzenie przyciągnie wielu pasjonatów muzyki klubowej i gwarantuje niezapomnianą rozrywkę. Wstęp jest wolny, więc nie ma żadnych przeszkód, by dołączyć do tego gorącego letniego szaleństwa. Weźcie ze sobą swoje najlepsze towarzystwo, pozytywną energię i przygotujcie się na niezapomnianą noc pełną tanecznych emocji. Nie może Was zabraknąć na tym gorącym, wakacyjnym wydarzeniu!

Zapraszamy!

Źródło: MDK Wągrowiec

Autor postu

Udostępnij