Udostępnij

Loading

Chcielibyśmy przedstawić Wam historię Szymonka, malutkiego chłopczyka, który potrzebuje naszej pomocy. Nasz syn przyszedł na świat 8 grudnia 2020 roku i był to dla nas najpiękniejszy dzień w życiu. Jego narodziny były oczekiwane z ogromną radością i niecierpliwością. Niestety, los postawił przed nami trudne wyzwanie.

Szymonek został zdiagnozowany z niedowładem lewostronnym połowicznym. Jego lewa komora mózgu jest powiększona, co wpływa na jego rozwój i funkcjonowanie. Obecnie, nasz mały chłopiec nie komunikuje się werbalnie z otoczeniem, a jego potrzeby są ogromne.

Podjęliśmy działania, aby zapewnić Szymonkowi najlepszą opiekę i szanse na optymalny rozwój. Regularnie odwiedzamy wielu lekarzy i specjalistów, w tym neurologa, logopedę, okulistę, otolaryngologa oraz psychiatrę dziecięcego. Nasz syn uczęszcza również na zajęcia ze wczesnego wspomagania rozwoju, jednak to nie wystarcza.

W obliczu rosnących potrzeb Szymonka, zdecydowaliśmy się zorganizować zbiórkę funduszy. Jednym ze sposobów, w jaki możecie nam pomóc, jest zbieranie nakrętek. Każda zebrane nakrętka ma dla nas ogromną wartość. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na finansowanie dodatkowych terapii i rehabilitacji, które są niezbędne dla naszego syna.

Zachęcamy Was do wsparcia Szymonka poprzez zbieranie nakrętek i przekazanie ich na naszą zbiórkę, którą możecie znaleźć na stronie pomagam.pl/cp9cye. Każda przekazana cegiełka przyczyni się do zapewnienia Szymonkowi lepszych szans na rozwój i lepszą jakość życia.

Dziękujemy z całego serca za Waszą pomoc i wsparcie. Razem możemy stworzyć dla Szymonka lepszą przyszłość!

Link do zbiórki: http://pomagam.pl/cp9cye

UWAGA! – Nakrętki można oddawać do pojemnika umiejscowionego przy przystanku autobusowym na ulicy Klasztornej, lub dzwonić bezpośrednio do pani Natalii mamy Szymka pod numer tel. 724092670

Autor postu

Udostępnij