Udostępnij

Loading

Wielobranżowa Spółdzielnia Inwalidów (WSI) z Wągrowca, działająca od ponad 45 lat, stanęła w obliczu poważnych trudności finansowych. Zmuszeni do podjęcia działań ratunkowych, zarząd WSI zwraca się z apelem o wsparcie społeczności lokalnej i osób dobrej woli.

WSI, która od lat pełni ważną rolę w aktywizacji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami, teraz sama potrzebuje pomocy. Obecna sytuacja gospodarcza oraz niesprzyjające czynniki zewnętrzne przyczyniły się do załamania się finansów spółdzielni, zagrażając miejscom pracy dla 60 osób zatrudnionych w WSI.

W odpowiedzi na te trudności, WSI zainicjowała zbiórkę internetową, która ma na celu zabezpieczenie przyszłości spółdzielni i jej pracowników. Każda wpłata, bez względu na jej wielkość, jest cenna i może pomóc WSI w przezwyciężeniu kryzysu.

Jeśli chcesz wesprzeć Wielobranżową Spółdzielnię Inwalidów z Wągrowca, możesz to zrobić poprzez udział w zbiórce dostępnej pod tym linkiem: https://zrzutka.pl/v3msxb.

Nadszedł czas, byśmy wspólnie okazali solidarność i wsparcie dla tych, którzy potrzebują naszej pomocy. Działając razem, możemy pomóc WSI przetrwać trudne chwile i kontynuować swoją ważną misję społeczną.

Autor postu

Udostępnij