Udostępnij

Loading

Wielka energia, niepowtarzalny charakter i nieokiełznane występy – to wszystko czeka na wągrowiecką publiczność podczas koncertu DiscoPogo. Zespół, który pochodzi prosto z serca Wielkopolski, przygotowuje się do niezapomnianego występu w naszym mieście.

Ich album “Nasz klient, nasz funk” oraz najnowsze włoskie kompozycje trafiają prosto do serc słuchaczy, a ich utwory krążą już od wielu lat po YouTube i platformach streamingowych. DiscoPogo potrafią perfekcyjnie miksować style, tworząc niepowtarzalne dźwięki, które poruszają każdego.

Na czele zespołu stoi Vincenzo Corsini, wokalista pochodzący z Włoch, który śpiewa po polsku i emanuje niesamowitą energią na scenie. Wraz z nim tworzą zgrany zespół: Marcin Wyrwiński na klawiszach, Wojciech Błaszak na gitarze, Marcin Bazanowski na perkusji i Michał Błaszak na gitarze basowej.

Koncert DiscoPogo obiecuje niezapomnianą zabawę, która porwie tłumy. Już teraz zapraszamy Was na 16 lipca o godzinie 18:00 do Amfiteatru Miejskiego w Wągrowcu. Wstęp jest całkowicie darmowy, więc nie ma żadnych przeszkód, abyście mogli dołączyć do tej muzycznej uczty.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby poczuć moc funk/rockowych dźwięków w rytmie DiscoPogo. To będzie koncert, którego nie zapomnicie!

Informacje o koncercie:

  • Kiedy: 16.07.2023 (niedziela)
  • Gdzie: Amfiteatr Miejski, ul. Kościuszki, Wągrowiec
  • O której: 18:00
  • Wstęp: Za darmo

Przygotujcie się na niezapomniane doznania muzyczne i przyłączcie się do tej wyjątkowej imprezy. DiscoPogo czeka na Was!

Źródło: MDK Wągrowiec

Autor postu

Udostępnij