Udostępnij

Loading

Zapraszamy wszystkich entuzjastów wakacyjnego klimatu na niezapomniane Miejskie Grillowanie! Kolejna odsłona tego wydarzenia odbędzie się w Parku przy Amfiteatrze Miejskim, gdzie czekać będzie na Was wiele atrakcji.

Gwarantujemy Wam wyjątkową miejscówkę w plenerze oraz niezapomnianą oprawę muzyczną. DJ SFUJ CZŁOWIEK i Emce One zadbać o Wasze nastroje, tworząc niepowtarzalną atmosferę pełną dobrej muzyki i pozytywnych wibracji.

Warto przyjść z ekipą, zabrać ze sobą koc, jedzenie i kiełbaski oraz jednorazowy grill, aby spędzić miłe popołudnie w zacnym gronie. Przygotujcie swoje ulubione potrawy, dzielcie się smakołykami i cieszcie się wspólnym grillowaniem w otoczeniu przyjaznych osób.

Miejskie Grillowanie odbędzie się w piątek, 21 lipca, od godziny 18:00. To doskonała okazja, aby zrelaksować się, delektując się smakiem grillowanych potraw i wspaniałą atmosferą letnich wieczorów.

Dołączcie do nas i bawcie się razem z nami! Przygotujcie się na niezapomniane wakacyjne doświadczenie pełne radości, smaków i przyjemności.

Źródło: MDK Wągrowiec

Autor postu

Udostępnij