Udostępnij

Loading

Już czas rozpocząć przygotowania i gromadzić ekipę na jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych! Razem z Załogą 62100 mamy ogromną przyjemność zaprosić Was na kolejną edycję kultowego festiwalu ROCKNOC 2023!

8 lipca tego roku, na deskach naszego amfiteatru, wystąpią prawdziwe gwiazdy sceny rockowej! Czekają na Was niesamowite koncerty takich zespołów jak Frontside, Bulbulators, Limerent, Schizma, RedScalp oraz ProtectThisCity. To będzie prawdziwa dawka konkretnego grania, które wprawi Was w doskonały nastrój!

Otwarcie bramek nastąpi o godzinie 17:45, a start imprezy zaplanowaliśmy na 18:15. Już teraz warto zaopatrzyć się w bilety, które można nabyć w przedsprzedaży za 45 złotych. W dniu koncertu cena wyniesie 60 złotych. Dla młodzieży w wieku od 7 do 12 lat przewidziana jest specjalna cena – tylko 5 złotych. Natomiast dzieci do 7 roku życia wchodzą na festiwal za darmo!

Nie przegapcie tego wyjątkowego wydarzenia muzycznego! Bądźcie razem z nami na ROCKNOC 2023 i cieszcie się niezapomnianą atmosferą, mocą muzyki i energetycznymi występami znakomitych zespołów. To będzie prawdziwe święto rocka!

Źródło: MDK Wągrowiec

Autor postu

Udostępnij