Udostępnij

Loading

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Wągrowca i okolic na wielki festyn charytatywny, zorganizowany przez Fundację “Serca dla Maluszka”, na rzecz chorego Szymonka. Nasz mały bohater, mający 2,5 roku, zmaga się z autyzmem oraz zdiagnozowanym niedowładem lewostronnym połowicznym oraz powiększoną lewą komorą mózgu. Do tej pory nie komunikuje się werbalnie z otoczeniem.

Aby zapewnić Szymonkowi odpowiednią opiekę medyczną i możliwość godnego życia, potrzebujemy Waszej pomocy. Dlatego już 4 czerwca 2023 roku o godzinie 13:00 rozpoczniemy nasze spotkanie na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr 3, ul. Klasztorna.

Podczas festynu czekają na Was liczne atrakcje, takie jak pokazy strażaków OSP Wągrowiec i medyków ze stowarzyszenia. Będziecie mieli również okazję wziąć udział w konkursie rzucania do tarczy z atrakcyjnymi nagrodami, prowadzonym przez Pana Wojciecha “Lotka”. Dla miłośników muzyki przygotowaliśmy naukę i możliwość zagrania na różnych instrumentach, takich jak gitara klasyczna, elektryczna czy ukulele, pod czujnym okiem ekspertów z “Świata Gitary”.

Nie zabraknie również licytacji, loterii fantowej, przejażdżek motorami, malowania twarzy, plecenia warkoczyków oraz kącika gastronomicznego, w którym będzie można skosztować pysznych dań z grilla, świeżego ciasta, popcornu czy tradycyjnej “pajdy chleba”.

Na scenie pojawią się również liczni artyści, którzy swoimi występami umilą nam czas, m.in. Rozalia, Amelia, Martyna, Pani Animatroka dla dzieci z “Ambasady Kreatywności”, Animacje Taneczne Fit&Dance Pauli, Zbyszek Zaranek (Zwycięzca programu: The Voice Senior), MR. Pinczer, MC Polaczyna, Jan Maćkowiak, Asia Ziółkiewicz, Łukasz Mirek z Bayan Brothers, Kret, Małgorzata Piekarska, Gruby KowaL/Blend Familya, Ziółek/Studio BUM! oraz Łekneńska Kapela Biesiadna przy Domu Kultury.

Zachęcamy wszystkich do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu i wsparcia Szymonka w jego trudnej drodze. Liczymy na Waszą obecność i hojność, ponieważ każda z Waszych gestów ma ogromne znaczenie dla tego maluszka i jego rodziny.

Razem możemy zdziałać wiele! Do zobaczenia na festynie charytatywnym!

Autor postu

Udostępnij