Udostępnij

Loading

Wągrowiec Aktywny Nocą to wydarzenie sportowe, które już od dekady przyciąga miłośników sportu z naszego miasta oraz okolic. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, główną areną zmagań będzie Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wągrowcu. Podczas X edycji Wągrowiec Aktywny Nocą, rywalizować będzie można między innymi w turnieju siatkówki plażowej, piłki nożnej oraz biegu „Nocna Dwunastka”. Do aktywnego spędzania czasu zaprasza także miejska pływalnia.

Warto już dzisiaj zarezerwować sobie w kalendarzu sobotnie popołudnie oraz wieczór 29 lipca tego roku i rozpocząć przygotowania odpowiedniej formy. Trwają zapisy.
W ramach wydarzenia sportowego Wągrowiec Aktywny Nocą odbędzie się – dobrze znany już sportowej społeczności – Ogólnopolski Bieg Nocny wokół Jeziora Durowskiego pn. „NOCNA DWUNASTKA – WĄGROWIEC 2023”.
Bieg na dystansie 12-kilometrów rozpocznie się o godzinie 22:00. Odpowiednio oznaczona trasa prowadzić będzie leśnymi ścieżkami wokół Jeziora Durowskiego.

W pakiecie startowym biegu znajdzie się: numer startowy z chipem, koszulka pamiątkowa (przy rejestracji do 15 lipca br. będzie możliwość wyboru rozmiaru koszulki. Po tej dacie rozmiar koszulki będzie dobierany losowo), gadżet promocyjny miasta Wągrowca, jak również pamiątkowy medal, woda i owoce po przekroczeniu linii mety. Więcej informacji w Regulaminie.

Partnerem technicznym wydarzenia jest Maratończyk Pomiar Czasu. Aby wziąć udział w wybranej dla siebie dyscyplinie, należy zgłosić swój udział telefonicznie, mailowo lub za pośrednictwem strony internetowej:
• „Nocna Dwunastka” – formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.
• piłka nożna – tel. 663 463 663,
• piłka siatkowa – tel. 669 958 094,
• Nocny Relaks w Aquaparku – szczegóły wkrótce na stronie Aquaparku.

Zachęcamy do udziału!

Źródło: wagrowiec.eu

Autor postu

Udostępnij