Udostępnij

Loading

W związku z tymczasowym zamknięciem, po pożarze sklepu Biedronka w miejscowości Mieścisko, sieć Biedronka chciałaby ułatwić codzienne zakupy swoim klientom. Dla okolicznych mieszkańców zostanie uruchomiony bezpłatny dojazd do najbliższego sklepu Biedronka, zlokalizowanego w Wągrowcu przy ul. Janowieckiej 96. Akcja ta będzie trwała w dniach 12-13 stycznia.

Specjalny autobus kursować będzie pomiędzy Mieściskiem a sklepem Biedronka w Wągrowcu, umożliwiając mieszkańcom wygodny dostęp do niezbędnych produktów spożywczych i innych artykułów codziennego użytku. Dokładne godziny kursowania autobusu znajdują się w załączniku do tego komunikatu.

Jednocześnie informujemy, że o ewentualnych kursach w kolejnych tygodniach będziemy informować na bieżąco, aby zapewnić stałą dostępność do sklepów dla naszych klientów.

Zachęcamy wszystkich mieszkańców Mieściska do skorzystania z tej inicjatywy i odwiedzenia naszego sklepu Biedronka w Wągrowcu. Jesteśmy gotowi służyć pomocą i zapewnić wygodne warunki zakupów.

Autor postu

Udostępnij