Udostępnij

Loading

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Policjanci KP Skoki prowadzą czynności wyjaśniające w sprawi kradzieży paliwa na stacji paliw w Skokach. Przedstawiony na nagraniu mężczyzna kradł paliwo czterokrotnie.

Policjant prowadzący czynności wskazuje, że przedstawiony na nagraniu mężczyzna pierwszej odnotowanej kradzieży dokonał w maju br. tankując 25 litrów oleju napędowego, w lipcu dokonał kolejnej kradzieży tankując 28 litrów paliwa. Poruszał się wtedy czarnym Volkswagenem Golf 7, do obydwu kradzieży użył kradzionych tablic rejestracyjnych.

Kolejne kradzieże miały miejsce pod koniec września i w ubiegłym tygodniu. Ten sam sprawca kierując pojazdem marki Ford Fiesta zatankował olej napędowy o łącznej wartości 250 złotych.

Podczas tej kradzieży do pojazdu również zostały zamontowane skradzione tablice rejestracyjne.

Z ustaleń prowadzącego postępowanie wynika, że kradzieży tablic rejestracyjnych dokonywano na terenie powiatu obornickiego – głównie w Rogoźnie.

Prosimy osoby rozpoznające mężczyznę przedstawionego na monitoringu o kontakt z Komisariatem Policji w Skokach pod numerem telefonu 477746340, bądź mailowo z dyżurnym KPP w Wągrowcu – [email protected]

Policjanci zapewniają anonimowość.

Źródło: KPP Wągrowiec

Autor postu

Udostępnij