Udostępnij

Loading

W ciągu ostatniego tygodnia policjanci zatrzymali łącznie 13 osób poszukiwanych i do ustalenia miejsca pobytu. W trakcie zatrzymania dwóch osób policjanci zabezpieczyli metamfetaminę i marihuanę.

Policjanci zajmujący się poszukiwaniem osób, zrealizowali w w ciągu ostatniego tygodnia 13 nakazów zatrzymania, doprowadzenia do zakładu karnego, a także ustalenia miejsca pobytu na podstawie postanowień Sądu Rejonowego w Wągrowcu, a także Sadu Rejonowego Poznań Grunwald i Jeżyce.

We wtorek 24 października zatrzymano 4 osoby poszukiwane na terenie Wągrowca, gminy Wągrowiec i Skoków. Wszyscy zatrzymani zostali doprowadzenie do Zakładu Karnego w Gębarzewie celem odbycia zasądzonych kar. Wśród nich:

Zatrzymany przez patrol OPI na ul. Dalekiej w Wągrowcu 44-letni wągrowczanin, notowany za przestępstwa przeciwko mieniu – kradzieże i kradzieże z włamaniem, a także przestępstwa narkotykowe, w chwili zatrzymania kierował samochodem Audi, posiadając aktywny zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Zignorowanie tego zakazu zagrożone jest karą do 5 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna trafił do Zakładu Karnego w Gębarzewie.

Zatrzymany w Skokach przez patrol KP Skoki 40-letni mężczyzna, poszukiwany był na podstawie postanowienia Sadu Rejonowego w Wągrowcu, celem doprowadzenia do Zakładu Karnego w Gębarzewie. Mężczyzna notowany za kradzieże i przestępstwa narkotykowe, zatrzymany został z niewielką ilością amfetaminy.

Dużo więcej narkotyku zabezpieczyli policjanci Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego podczas zatrzymania 34-latka z gminy Gołańcz. Zatrzymany 30 października mężczyzna skazany został na karę 5 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie w stanie nietrzeźwości. Chwilę przed zatrzymaniem mężczyzna nie świadomy wizyty policjantów, która miała nastąpić, przygotował sobie susz marihuany do wypalenia. Oprócz zatrzymania mężczyzny policjanci zabezpieczyli łącznie 30 gramów narkotyków.

Tego dnia policjanci zatrzymali jeszcze 6 innych osób, a kolejne dwie osoby zatrzymane zostały 31 października.

Źródło: KPP Wągrowiec

Zdjęcie poglądowe

Autor postu

Udostępnij