Udostępnij

Loading

Data i miejsce:

Data: 7 października
Godzina: 19:00
Miejsce: Sala Stodoła, Gołaniecki Ośrodek Kultury

Teatr Jedyny Taki prezentuje:

Spektakl: „Upiór w garderobie, czyli nic na serio”

Twórcy:

  • Scenariusz: Izabella Tarasiuk-Andrzejewska
  • Reżyseria: Anna Biniak i Izabella Tarasiuk–Andrzejewska

Zapraszamy Cię na niezwykłe spotkanie z teatrem, które odbędzie się 7 października o godzinie 19:00 w Sali Stodoła, mieszczącej się w Gołanieckim Ośrodku Kultury. Spektakl „Upiór w garderobie, czyli nic na serio” to opowieść, która zabierze Cię do świata teatru, ale także wprowadzi w nieoczekiwane obszary humoru i refleksji.

„Upiór w garderobie, czyli nic na serio” to sztuka, która pozwoli Ci oderwać się od codzienności, zanurzyć w świat fantazji i sztuki. Aktorki z Teatru Jedyny Taki zaskakują widowiskiem, które przenika granice teatru pudełkowego i ukazuje nam teatralne kulisy w zupełnie nowym świetle.

Spektakl jest hołdem dla terapeutycznego działania śmiechu, który jest jednym z najlepszych antidotum na smutek i stres. Twórczynie skupiły się na dobroczynnych walorach sztuki lekkiej i przyjemnej, czerpiąc inspirację z polskiej literatury i muzyki. Wykorzystując groteskę, pastisz i inteligentną ironię, przeniosą Cię w świat, gdzie sztuka staje się terapią.

Niech to będzie wieczór pełen uśmiechu, radości i niezapomnianych wrażeń teatralnych. Zadbaj o swój dobry nastrój, dołącz do nas i przeżyj tę niezwykłą podróż przez teatralne kulisy.

Informacje dodatkowe:

  • Bilet: 20 zł
  • Bilety dostępne w Gołaniecki Ośrodek Kultury
  • Zgłoszenia uczestnictwa do 5 października

Zapraszamy serdecznie na ten wyjątkowy spektakl, który obiecuje wiele emocji i niezapomnianych chwil w świetle teatralnych reflektorów.

Niech teatr będzie dla nas inspiracją i radością!

Autor postu

Udostępnij