Udostępnij

Loading

Od poniedziałku 17 maja wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne, które pozwolą na bezkolizyjne funkcjonowanie punktu szczepień oraz powrót do działalności kulturalnej Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu.

Punkt szczepień powszechnych przy MDK, który działa w tym miejscu od 28 kwietnia br., w najbliższy weekend przejdzie reorganizację. Od poniedziałku 17 maja osoby zgłaszające się na szczepienia nie będą już korzystały z pomieszczeń kasy oraz holu kina.

Wejście do punktu szczepień będzie odbywało się od strony budynku przychodni lekarskiej, a stanowiska zespołów szczepiennych oraz poczekalnia dla osób oczekujących na szczepienie pozostaną w tym samym miejscu, czyli w pomieszczeniu galerii. Poczekalnia dla osób zaszczepionych  będzie zorganizowana w korytarzu na zapleczu galerii, a wyjście będzie prowadziło bezpośrednio na parking za przychodnią lekarską.

Wszystkie zmiany zostały uzgodnione z  Powiatową Stacją Sanitarno Epidemiologiczną w Wągrowcu i mają na celu wykluczenie jakiegokolwiek bezpośredniego kontaktu osób korzystających ze szczepień oraz tych, które będą uczestniczyły w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez MDK.

Źródło: wagrowiec.eu

Autor postu

Udostępnij