fbpx

UWAGA! – Nowe wejście w MDK do punktu szczepieńUdostępnij

post wyświetlono 165 razy

Od poniedziałku 17 maja wprowadzone zostaną zmiany organizacyjne, które pozwolą na bezkolizyjne funkcjonowanie punktu szczepień oraz powrót do działalności kulturalnej Miejskiego Domu Kultury w Wągrowcu.

Punkt szczepień powszechnych przy MDK, który działa w tym miejscu od 28 kwietnia br., w najbliższy weekend przejdzie reorganizację. Od poniedziałku 17 maja osoby zgłaszające się na szczepienia nie będą już korzystały z pomieszczeń kasy oraz holu kina.

Wejście do punktu szczepień będzie odbywało się od strony budynku przychodni lekarskiej, a stanowiska zespołów szczepiennych oraz poczekalnia dla osób oczekujących na szczepienie pozostaną w tym samym miejscu, czyli w pomieszczeniu galerii. Poczekalnia dla osób zaszczepionych  będzie zorganizowana w korytarzu na zapleczu galerii, a wyjście będzie prowadziło bezpośrednio na parking za przychodnią lekarską.

Wszystkie zmiany zostały uzgodnione z  Powiatową Stacją Sanitarno Epidemiologiczną w Wągrowcu i mają na celu wykluczenie jakiegokolwiek bezpośredniego kontaktu osób korzystających ze szczepień oraz tych, które będą uczestniczyły w wydarzeniach kulturalnych organizowanych przez MDK.

Źródło: wagrowiec.eu

Udostępnij