Udostępnij

Loading

Dzisiaj, tj. 8 lipca 2023 roku, w wągrowieckim amfiteatrze odbyła się niezapomniana plenerowa impreza RockNoc, która przywitała miłośników ciężkiego brzmienia i rockowej energii. Na scenie zaprezentowały się zespoły: Frontside, Bulbulators, Limerent, Schizma, Red Scalp i Protect This City, dostarczając niezwykłych emocji i niezapomnianych wrażeń.

Zdjęcia oraz wideo: Marek Świdrak

Publiczność była w pełni zaangażowana i oddała się w wir muzyki, tworząc wyjątkową atmosferę. Wokół amfiteatru unosiła się energia, a rytmy rocka wypełniały przestrzeń, poruszając serca i umysły wszystkich obecnych. Było to spotkanie z mocnymi brzmieniami, które trafiły w gusta prawdziwych pasjonatów ciężkiego grania.

Nasza redakcja miała przyjemność relacjonować to niezwykłe wydarzenie, przygotowując dla Was foto i wideo relacje z koncertu. Dzięki nim będziecie mogli przeżyć te chwile jeszcze raz i poczuć na nowo moc rockowej muzyki.

Dziękujemy wszystkim zespołom, organizatorom oraz publiczności za udział w RockNocy 2023 i stworzenie tak wyjątkowej atmosfery.

Autor postu

Udostępnij