Udostępnij

Loading

Dochodzenie w sprawie pożaru w Rudniczu wciąż trwa – informuje oficer prasowy KPP Wągrowiec, mł. asp. Dominik Zieliński. Policjanci prowadzą intensywne czynności wyjaśniające, zbierając informacje od osób pokrzywdzonych oraz świadków zdarzenia. Wszelkie zgłoszenia dotyczące żądania ustalenia okoliczności powstania i rozprzestrzenienia się ognia są skrupulatnie analizowane.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że policja przesłuchuje osoby mogące posiadać istotne informacje na temat przebiegu zdarzenia oraz jego przyczyn. Nie można wykluczyć, że za pożarem mogła być odpowiedzialna konkretna osoba, dlatego śledczy dokładnie sprawdzają wszystkie możliwe scenariusze.

Nadzwyczajna mobilizacja służb ma na celu jak najszybsze i jak najskuteczniejsze wyjaśnienie okoliczności pożaru, a także wskazanie ewentualnych winnych. Wszelkie informacje na ten temat są obecnie kluczowe dla prowadzonego postępowania.

Śledztwo toczące się w tej sprawie jest priorytetem dla policji, która podejmuje wszelkie działania w celu ustalenia prawdy.

Autor postu

Udostępnij