Udostępnij

Loading

Wyjechali za granicę i od dłuższego czasu nie mają kontaktu z rodziną. Wągrowieccy policjanci prowadzą dwie sprawy poszukiwawcze za zaginionymi Bartoszem Kuffel lat 27 zam. Wągrowiec i Dominikiem Bodus lat 25 zam. Mieścisko

Dominik Bodus ur. w 1998 roku mieszkaniec Mieściska. Pod koniec stycznia wyjechał w celach zarobkowych. Z informacji jakie przekazała w zawiadomieniu rodzina, pod koniec stycznia udał się pociągiem do Poznania, a następnie miał udać się do Niemiec. Mężczyzna wcześniej wielokrotnie przebywał na wyjazdach zagranicznych, jako kierowca busa, pracując na przejazdach międzynarodowych. Rodzina przekazała informację, że mężczyzna nie posiadał telefonu komórkowego. Od czasu wyjazdu nie był aktywny na kontach społecznościowych. Od czasu wyjazdu nie nawiązywał kontaktu z rodziną.

Bartosz Kuffel ur. w 1997 ostatnio zamieszkały przy ul. Straszewskiej w Wągrowcu. Zawiadomienie o jego zaginięciu złożyła zamieszkała w Barcinie (pow. Żnin) rodzina. Mężczyzna w grudniu ub. roku miał rozpocząć pracę jako kucharz w kurorcie narciarskim w Serre Chevalier Vallee. Na początku stycznia zadzwonił do rodziny i złożył życzenia noworoczne. Od tamtego czasu nie ma kontaktu z zaginionym.

Osoby, które maja wiedzę o miejscu pobytu zaginionych prosimy o kontakt z prowadzącymi poszukiwania

Dyżurny KPP Wągrowiec, telefon: 47 77 46 211, lub 47 77 46 213
email: [email protected] , [email protected]

Również za pomocą skrzynki zgłoś zaginionego na zaginieni.policja.gov.pl

Autor postu

Udostępnij