Udostępnij

Loading

W sobotę 26.09.2020 Nielba Wągrowiec zagra z Unią Swarzędz. Mecz rozpocznie się o godzinie 15 na stadionie OSIR w Wągrowcu. Co nas czeka? Jak do tej pory wyglądały zmagania w III Lidze?

Unia Swarzędz to drużyna, która po 4 sezonach spędzonych w IV lidze powraca na trzecioligowe boiska. Drużyna z Swarzędza pod skrzydłami Patryka Kniata zajmuję 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 11 punktów. Do tej pory zawodnicy Unii aż trzy razy musieli uznać wyższość rywala, trzy razy to oni dowiedli swojej wartości pokonując przeciwników i dwa razy podzielili się punktami z drużynami; Chemik Police oraz Świt Skolwin.

Po 8 kolejkach w lepszej sytuacji znajdują się podopieczni Radosława Kołackiego z 13 punktami zajmują 6 pozycje tracąc tylko dwa oczka do Kotwicy Kołobrzeg. Cztery zwycięstwa, remis oraz trzy porażki z takim bilansem spotkań Nielba podejmie Unię. Najlepszymi strzelcami klubu z Wągrowca są Tomasz Bzdęga, Rafał Leśniewski, Michał Steinke oraz Bartłomiej Burman, wszyscy trafiali do siatki po trzy razy.

Jakie szanse na zwycięstwo ma Nielba Wągrowiec? Biorąc pod uwagę fakt, że zagrają z beniaminkiem oraz dotychczasowe wyniki, zdecydowanie to piłkarze z Wągrowca są faworytami. Wszystko rozstrzygnie się w najbliższą sobotę, godzina 15:00 stadion OSIR Wągrowiec. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie, emocji nie zabraknie.

grafika: https://www.facebook.com/nielbawagrowiec

Autor postu

Udostępnij