Udostępnij

Loading

Z głębokim smutkiem informujemy że w dniu dzisiejszym zmarła Marzena Kipiel-Sztuki, znana i ceniona aktorka, która zmarła w wieku 58 lat. Aktorka zyskała największą popularność dzięki roli Halinki Kiepskiej w kultowym polskim serialu “Świat według Kiepskich”.

Marzena Kipiel-Sztuka urodziła się 19 października 1965 roku w Legnicy. Przez lata kariery scenicznej i telewizyjnej zdobyła serca milionów Polaków swoim talentem, charyzmą i poczuciem humoru. O śmierci aktorki poinformowała jej koleżanka z serialu, Renata Pałys, w mediach społecznościowych.

Przyczyna śmierci nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona, jednak wiadomo, że Marzena Kipiel-Sztuka od dłuższego czasu zmagała się z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc. Aktorka była znana nie tylko z ekranu, ale również z działalności scenicznej, gdzie występowała w wielu teatrach, wzbudzając podziw swoją grą aktorską.

Jej odejście to ogromna strata dla polskiej sceny teatralnej i filmowej. Pamięć o Marzenie Kipiel-Sztuce pozostanie na zawsze w sercach fanów oraz bliskich, którzy wspominają ją jako osobę pełną życia, zawsze gotową do pomocy i dzielenia się swoim talentem.

Autor postu

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *