Udostępnij

Loading

Dwa wydarzenia sportowe, które miały się odbywać na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu w weekend (27 i 28 marca) zostały na mocy rozporządzenia Rady Ministrów odwołane.

Wskutek najnowszych obostrzeń nie odbędzie się Turniej Piłki Nożnej dla Dzieci o Puchar Burmistrza Miasta, w którym miało uczestniczyć prawie 30 drużyn z naszego regionu. Turniej miał być rozgrywany na boisku ze sztuczną trawą w sobotę i niedzielę (27 i 28 marca).

Nie dokończą swoich zmagań również uczestnicy drugich młodzieżowych zawodów – 13. Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej Chłopców – które dzisiaj (26 marca) rozpoczęły się w hali wągrowieckiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Udział w tych zawodach biorą drużyny: KS Vive Kielce, UKS MSMS Anilana Łódź, MKS Kusy Szczecin II, Spartakus Buk, Iskra Bydgoszcz, Sparta Oborniki oraz MKS Nielba Wągrowiec.

Do chwili odwołania obostrzeń na terenie OSiR nie będą się odbywać żadne treningi ani zawody sportowe, za wyjątkiem spotkań ligowych drużyn piłki ręcznej w ramach rozgrywek I ligi oraz piłki nożnej w ramach rozgrywek III ligi. Zgodnie z zaleceniami rządu obiekty sportowe zostają zamknięte od 27 marca do 9 kwietnia włącznie.

Źródło: wagrowiec.eu

Autor postu

Udostępnij