Udostępnij

Loading

Wspaniała okazja dla fanów muzyki elektronicznej! Europejska trasa koncertowa KEBU SYNTHESIZER LEGENDS TOUR 2024 zbliża się wielkimi krokami, a jeden z niepowtarzalny koncert odbędzie się niedaleko Wągrowca, w MDK w Barcinie, już 18 maja 2024 roku. To wydarzenie, które wpisze się w historię i doda magii światu muzyki syntezatorowej.

Kebu, uznanego za jednego z najbardziej utalentowanych klawiszowców w Europie, wyrusza w trasę koncertową, obiecując zapierające dech występy. Nasza redakcja będzie na miejscu, gwarantując obszerną relację foto-wideo, która przybliży Wam tę niezwykłą muzyczną podróż.

Media na całym świecie wskazują Kebu jako naturalnego następcę pioniera muzyki elektronicznej, Jean-Michel Jarre’a. Ten fiński muzyk jest jasno błyszczącą gwiazdą w świecie muzyki syntezatorowej, zdobywając uznanie i nagrody za swoje niezwykłe dokonania.

Zwycięzca prestiżowego konkursu Schallwelle Music Awards, Kebu, zachwyca fanów na całym globie swoim talentem. Jego kanał na YouTube przyciągnął ponad 100 milionów obserwatorów, a teraz artysta spotyka się z fanami podczas energicznych i elektryzujących występów na żywo.

Przez lata swojej kariery, Sebastian Teir (bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko) dał ponad 70 koncertów podczas europejskiej trasy, prezentując materiał z najnowszego albumu “Perplexagon”. Jego muzyka to dźwięki z lat 70. i 80., przenoszące publiczność w magiczny świat elektronicznych melodii.

Kebu, nazywany zaklinaczem syntezatorów, od dzieciństwa kształcił swój talent, a teraz, jako nordycki maestro, zachwyca publiczność wyjątkowym brzmieniem swoich analogowych syntezatorów.

Nie przegap okazji, by być częścią tego niezwykłego wydarzenia. Bilety dostępne są pod linkiem: bilety mdkbarcin.pl. Przygotujcie się na niezapomnianą muzyczną podróż!

Autor postu

Udostępnij