Udostępnij

Loading

W Przysieczynie już niebawem odbędzie się festyn rodzinny, który będzie miał charakter charytatywny. Jak informuje sołtys wsi Przysieczyn, p. Mariusz Mycka oraz p. Marta Jarosz, jednym z celów zbiórki będzie zebranie funduszy na nowy dach w kaplicy w Przysieczynie oraz na leczenie 6-letniego Leona Jarosza, mieszkańca tej wsi. Chłopiec cierpi na naczyniaka lewostronnego w okolicach szyi, pod żuchwą oraz na powierzchni mięśnia żwacza.

Podczas festynu odbędzie się mała loteria fantowa, z której zysk zostanie przekazany na wyżej wymienione cele. Fanty muszą być nowe i powinny być atrakcyjne dla szerokiego przedziału wiekowego. Wszystkie szczegóły związane z przekazaniem fantów można uzgodnić z organizatorami poprzez kontakt telefoniczny. p. Mariusz Mycka tel. 669963871 oraz p. Marta Jarosz 730778979

Festyn rodzinny odbędzie się 1 lipca 2023 roku, a zbiórka fantów trwa do połowy czerwca. Jest to doskonała okazja, by wesprzeć szczytne cele i jednocześnie bawić się w miłej atmosferze. Warto przygotować oryginalne i ciekawe prezenty, które pomogą zebrać jak najwięcej funduszy dla potrzebujących.

Autor postu

Udostępnij