Udostępnij

Loading

Coroczne święto naszych dzieci zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji zapraszamy najmłodszych mieszkańców Wągrowca na radosne i muzyczne wydarzenie z mocą atrakcji. Oprócz zaplanowanych występów artystycznych, animacji i turnieju sportowego w piłkę nożną będzie także okazja, by odwiedzić stoisko policjantów, strażaków czy wziąć udział w grach przygotowanych przez MKS Nielbę Wągrowiec. Na zakończenie wspólnie zatańczymy taniec „Country”. Będzie się działo. Nie może Was zabraknąć.

W Dzień Dziecka, 1 czerwca, OSiR będzie tętnił życiem od samego rana za sprawą II Turnieju Charytatywnego o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Wągrowcu. Specjalnie przygotowane na ten dzień animacje oraz występy sceniczne rozpoczną się od godziny 13:00.
Najmłodsi wągrowczanie mogą liczyć na tańce animacyjne, bańki, tatuaże, nie zbraknie również dmuchańców. Jednak to nie wszystko! Będzie można także odwiedzić stoisko Stajni Grzybowice, Alpakoland czy Wioskę Indiańskiego Wodza z naszego MDK.

Będzie się działo także na scenie, wystąpią między innymi: grupa KEEP oraz KEEP JUNIOR z SP1 w Wągrowcu, MIDI SONG, grupa baletowa ArtCLassica czy Zespół Pieśni i Tańca DĘBINA.

Organizatorami wydarzenia są Urząd Miejski w Wągrowcu, Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu, Miejski Dom Kultury, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów Województwa Wielkopolskiego, Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów KPP w Wągrowcu.

Szczegółowy program na plakacie.

Źródło: wagrowiec.eu

Autor postu

Udostępnij