Udostępnij

Loading

Zakład Komunikacji Miejskiej informuje ze w ostatnich dniach zniszczeniu uległy trzy totemy i jeden stojak rowerowy. W parku 600-lecia, Kościuszki-aquapark i Bartodziejska zjazd nad jezioro, oraz wyrwano stojak rowerowy w miejscu postojowym w parku 600-lecia.

Kolejny akt wandalizmu miał miejsce 18 sierpnia.

O godzinie 23.30 zarejestrowaliśmy ostatni przejazd roweru z dworca na ulicę Kcyńska koło szkoły. 19 sierpnia o godzinie 3.15 straciliśmy kontakt z rowerem. Po przyjechaniu na punkt około 6:00 rano roweru nie było.

Po całym dniu szukania okazało się ze rower zniknął. Nigdzie go nie było. Wyglądało na to ze wandal o tej 3.15 zniszczył cały Lock, który służy do odblokowania roweru. Po zniszczeniu otworzył rower i udał się w nieznanym kierunku.

Rower udało nam się odnaleźć uszkodzony na ulicy Cysterskiej między sklepem Rossmann a skrętem pod wiadukt w stronę jeziora Durowskiego. W sobotę 21 sierpnia około godziny 15:00. Została powiadomiona policja, która będzie prowadzić dalsze czynności. Będą ściągnięte odciski palców i będzie zabezpieczony monitoring.

Prosimy mieszkańców o pomoc w ujęciu sprawców (informacje dotyczące wyżej wymienionych zdarzeń) TEL. 672621216

Jednocześnie przypominamy, że nadal niektórzy użytkownicy nie przestrzegają regulaminu i jeżdżą w dwie osoby, za co grozi kara 1000zł .

Autor postu

Udostępnij