Udostępnij

Loading

Miejska Biblioteka Publiczna w Wągrowcu zaprasza dzieci i młodzież do wzięcia udziału w corocznej wakacyjnej akcji pod nazwą PASZPORT CZYTELNICZY. Jej celem jest stworzenie swoistego czytelniczego pamiętnika, a jego wykonawcy zostaną nagrodzeni upominkami.

Aby wziąć udział w czytelniczo-wakacyjnej zabawie należy odebrać w siedzibie miejskiej książnicy „Paszport”, a następnie sukcesywnie wpisywać w nim tytuły wypożyczanych książek, narysować ulubionego głównego bohatera, wpisać ulubiony cytat, zaznaczyć na mapie, z której części świata pochodzi autor oraz zapisać najmilsze chwile wakacji.

Przy każdej kolejnej wizycie uczestnicy zabawy otrzymają stempelek w odpowiednim miejscu – zupełnie jak w prawdziwym paszporcie. Po odbiciu wszystkich miejsc posiadacz paszportu otrzyma upominek.

W imieniu Miejskiej Biblioteki Publicznej zapraszamy do zabawy. Oczywiście w czasie letnich wakacji najprzyjemniej jest korzystać z aktywnego wypoczynku i rekreacji na świeżym powietrzu, a jednak – gdy pogoda akurat takim zajęciom nie sprzyja – warto pochylić się nad ciekawą książką, a przy okazji wziąć udział w tej oryginalnej zabawie.

Źródło: wagrowiec.eu

Autor postu

Udostępnij