Udostępnij

Loading

Około godziny 20:20 doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Tylmana i Janowieckiej w Wągrowcu. Motocyklista, próbując ominąć stojący na pasach samochód osobowy, potrącił pieszą przechodzącą przez jezdnię. Sytuacja ta wymagała interwencji patrolu policji oraz pogotowia ratunkowego.

Natychmiast po otrzymaniu zgłoszenia, funkcjonariusze policji i zespół medyczny pogotowia ratunkowego udali się na miejsce zdarzenia. Piesza, która została potrącona przez motocyklistę, otrzymała niezbędną pomoc medyczną. Jej stan zdrowia był monitorowany przez ratowników, a następnie została przewieziona do szpitala w celu dalszego leczenia. Motocyklista też doznał obrażeń ciała i również został zabrany do szpitala.

Policja rozpoczęła dochodzenie w celu ustalenia dokładnych okoliczności wypadku. Badane są zarówno przyczyny zderzenia, jak i rola poszczególnych uczestników wypadku. Informacje zbierane na miejscu zdarzenia oraz zeznania świadków będą miały kluczowe znaczenie w ustaleniu przebiegu zdarzenia.

Apelujemy do wszystkich użytkowników dróg o rozwagę i bezpieczne zachowanie, aby uniknąć podobnych wypadków. W razie jakichkolwiek niebezpiecznych sytuacji lub zdarzeń drogowych, należy niezwłocznie powiadomić odpowiednie służby ratunkowe i udzielać pomocy poszkodowanym, jeśli jest to możliwe.

Autor postu

Udostępnij