Udostępnij

Loading

Dzisiaj, około godziny 19:00, doszło do wypadku samochodowego na skrzyżowaniu ulicy Rogozińskiej z Bartodziejską w Wągrowcu. W wyniku wypadku zostały poszkodowane osoby. Służby ratunkowe są na miejscu, aby udzielić pomocy poszkodowanym oraz zabezpieczyć obszar zdarzenia.

Na miejscu zdarzenia jest Zespołu Ratownictwa Medycznego (ZRM), straż pożarna oraz policja. Ich priorytetem jest udzielenie niezbędnej pomocy medycznej poszkodowanym oraz zabezpieczenie miejsca wypadku.

Z powodu wypadku, w miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu, dlatego apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do poleceń służb na miejscu. Dla bezpieczeństwa wszystkich uczestników ruchu, należy unikać obszaru skrzyżowania i szukać alternatywnych tras.

Przyczyny wypadku i stan poszkodowanych osób nie są jeszcze dostępne w pełnym zakresie. Działania służb ratunkowych nadal trwają, aby jak najszybciej zapewnić pomoc poszkodowanym i ustalić okoliczności zdarzenia.

Autor postu

Udostępnij

2 thoughts on “Wypadek na skrzyżowaniu ulic Rogozińskiej z Bartodziejską w Wągrowcu”
  1. Osobę, która ucierpiała w wypadku lub jej rodzinę proszę o pilny kontakt. Przekażę przydatne informacje – 697 723 210

  2. Proszę osobę poszkodowaną w wypadku lub jej rodzinę o kontakt w ważnej sprawie, Dominik tel. 663152419

Comments are closed.