Udostępnij

Loading

Około godziny 13:20 w miejscowości Przysieka doszło do poważnego wypadku drogowego, w którym zderzyły się dwa samochody osobowe. W wyniku kolizji jedna osoba została poszkodowana i przetransportowana do szpitala. Łącznie w pojazdach znajdowały się trzy osoby.

Na miejsce zdarzenia szybko przybyły służby ratunkowe. Dwie załogi karetek pogotowia udzieliły niezbędnej pomocy medycznej, natomiast policja zajęła się zabezpieczeniem miejsca wypadku i kierowaniem ruchem. Straż pożarna również była obecna, pomagając w usunięciu skutków kolizji oraz zapewniając bezpieczeństwo na miejscu zdarzenia.

Z powodu wypadku jeden pas jezdni w kierunku Poznania został zablokowany, co spowodowało utrudnienia w ruchu drogowym. Straż kierowała ruchem wahadłowo, starając się jak najszybciej przywrócić normalny przepływ pojazdów.

Przyczyny wypadku są obecnie badane przez policję. Wstępne ustalenia wskazują na możliwość niezachowania należytej ostrożności przez jednego z kierowców, jednak dokładne okoliczności zdarzenia będą przedmiotem dalszego dochodzenia.

Zdjęcia: Marek Świdrak

Autor postu

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *