Udostępnij

Loading

Dziś na targowisku w Wągrowcu miłośnicy czterech kółek mieli okazję podziwiać imponujące maszyny marki BMW. Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 15:00 i przyciągnęło licznych entuzjastów motoryzacji.

Spot BMW był nie tylko okazją do podziwiania pięknych samochodów, ale również miał wymiar charytatywny. W trakcie spotkania przeprowadzona została zbiórka żywności dla zwierząt, która trafi do lokalnego schroniska. Uczestnicy wydarzenia hojnie wspierali tę inicjatywę, przynosząc karmę i inne potrzebne artykuły dla zwierząt.

Atmosfera na targowisku była pełna entuzjazmu i pozytywnej energii. Właściciele samochodów chętnie opowiadali o swoich maszynach, dzieląc się pasją i wiedzą z innymi uczestnikami. Była to doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości oraz wymiany doświadczeń.

Organizatorzy wydarzenia wyrazili zadowolenie z licznej frekwencji oraz hojności uczestników, którzy nie tylko przyjechali podziwiać samochody, ale także wsparli szlachetną inicjatywę pomocy zwierzętom. Tego typu wydarzenia pokazują, że motoryzacja może łączyć ludzi i inspirować do wspólnego działania na rzecz dobra innych.

Zdjęcia: Marek oraz Arek Świdrak

Autor postu

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *