Udostępnij

Loading

Dzisiaj około godziny 11:30 straż pożarna oraz policja otrzymały zgłoszenie o przewróconej łódce na jeziorze w Kobylcu. Na miejscu nie było widocznych osób, co utrudnia ustalenie, czy ktoś znajdował się w łódce podczas zdarzenia. Obecnie trwają intensywne czynności mające na celu ustalenie właściciela łódki oraz sprawdzenie, czy byli pasażerowie lub osoby związane z incydentem.

Grupa straży pożarnej, w pełnym zakresie wyposażona w specjalistyczny sprzęt, rozpoczęła przeszukiwanie brzegu jeziora w celu zlokalizowania ewentualnych osób, które mogły wyjść z łodzi i znajdować się w pobliżu.

Nad zdarzeniem czuwa również policja, która przeprowadza dochodzenie w celu ustalenia przyczyn wypadku oraz identyfikacji właściciela łódki. Świadkowie lub osoby posiadające informacje na temat incydentu proszone są o kontakt z lokalnym posterunkiem policji.

Wszystkie działania podejmowane są w celu ochrony życia i bezpieczeństwa osób, które mogły być zaangażowane w ten niefortunny wypadek. Obecność służb ratowniczych oraz intensywne działania mają na celu jak najszybsze znalezienie ewentualnych poszkodowanych i udzielenie im pomocy.

Będziemy na bieżąco informować o rozwoju sytuacji oraz wynikach akcji ratowniczej.

Autor postu

Udostępnij