Udostępnij

Loading

Park Handlowy Karuzela swoje otwarcie w Wągrowcu miał 29 września. Wiele osób odwiedza to nowe Centrum Handlowe. Napisał do nas czytelnik ze swoimi spostrzeżeniami, co przydałoby się zmienić.

A jakie jest wasze zdanie na ten temat?

"Karuzela w Wągrowcu fajna rzecz. Nowe centrum handlowe. Dużo kupujących. Ale… Nikt nie pomyślał, żeby w tak dużym obiekcie było WC. Przyjeżdżają tam całe rodziny. Są małe dzieci. Taki 3-4-latek za potrzebą, gdzie to ma zrobić? A w takiej galerii, jeśli się idzie do kilku sklepów, to nie trwa to pół godziny. A druga sprawa droga wyjazdowa z parkingu… Ludzie podstawiają auta wzdłuż drogi, która jest równoległa do ulicy 11 listopada i robi się tam droga jednokierunkowa. Te dwie sprawy masakra…"

Autor postu

Udostępnij

2 thoughts on “Park Handlowy Karuzela – Spostrzeżenia klientów.”
  1. Masakra to jest mieć to nieszczęście mieszkać na Osiedlu Wschód w bloku nr 1 wzdłuż obwodnicy i na dodatek jeszcze w pobliżu jedynego przejścia dla pieszych. Proszę mi wierzyć, że brak toalety, choć pewnie uciążliwy to przysłowiowy pikuś.

  2. Światła przy Wschodzie masakra! Będzie dziwne jak nie dojdzie tam kiedyś do wypadku. Szybkość zmiany świateł i bezmyślność ludzi, którzy myślą że duży samochód stanie w miejscu przeraża. A wyjazd z dalszej części osiedla coraz gorszy. Dla mnie 1. nowe światła przy wyjeździe z Mikołajczyka (czasowe nie na życzenie.) 2. Wydłużenie czasu zmiany świateł istniejących I nie ‘na życzenie”, przy ruchu pieszym to czasami nawet 1 samochód nie zdąży przejechać bo już zmieniają

Comments are closed.