Udostępnij

Loading

Po przerwie, wymuszonej epidemią koronawirusa, wągrowiecki Aquapark zakończył przygotowania do ponownego otwarcia, na które czekają liczni miłośnicy rekreacji w wodzie. Niecki basenowe wypełniła już woda, a wyniki jej badań są pozytywne. W związku z tym już w sobotę  (6 czerwca) nasza pływalnia wznawia swoją działalność!

Z chwilą otwarcia Aquaparku obowiązywać będą nowe zasady korzystania z basenów, m.in. na jednym torze będą mogły przebywać maksymalnie 4 osoby, które powinny zachowywać minimalnie 2 metry dystansu, zamknięte będą też trybuny dla widzów. Aquapark przygotował się także do bezpiecznej obsługi klientów, opracowując procedury zabezpieczenia szatni i przestrzeni wspólnych czy bezpieczne przejście z kas, przez szatnie i prysznice, aż na halę basenową. 

Wszystko po to, by miłośnicy sportu i relaksu w wodzie mogli na nowo i bez obaw cieszyć się wizytą w naszej pływalni.

Szczegółowe wytyczne dotyczące bezpieczeństwa są podane na stronie internetowej Aquaparku.

Warto pamiętać, że w strefie saun przebywać będzie mogło maksymalnie osiem osób, a w saunie lub jaccuzi – dwie (lub więcej, jeśli są rodziną). Otwarta będzie także grota solna, w której będą mogły przebywać maksymalnie dwie osoby.

– Przymusową przerwę pracownicy Aquaparku wykorzystali na szereg napraw, prac konserwacyjnych oraz czyszczenie całej hali basenowej wraz z nieckami basenowymi. Prace te wykonano przy zastosowaniu specjalistycznego sprzętu oraz profesjonalnych detergentów i kosmetyków. Przeprowadzono również przeglądy instalacji technicznych związanych z technologią basenową – mówi prezes Aquaparku Marek Meller, który serdecznie zaprasza miłośników rekreacji wodnej do korzystania z obiektu.

Źródło: https://www.wagrowiec.eu/

Autor postu

Udostępnij