Udostępnij

Loading

W sobotę 18 maja nasza redakcja miała zaszczyt uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu – koncercie mistrza syntezatorów, Kebu, który odbył się w Miejskim Domu Kultury w Barcinie. W trakcie swojej trasy koncertowej po Europie “Synthesizer Legends Tour 2024” wydarzenie to było prawdziwą gratką dla miłośników muzyki elektronicznej, przyciągając tłumy fanów.

Wideo oraz zdjęcia: Marek Świdrak

Publiczność dopisała, wyprzedano wszystkie bilety. Od samego początku koncertu atmosfera była elektryzująca. Zachwyt wśród widzów rósł z każdym utworem, a emocje sięgały zenitu, gdy artysta zakończył występ, otrzymując owacje na stojąco. Była to chwila, która na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Podczas koncertu Kebu zaprezentował zarówno swoje własne kompozycje, jak i utwory ze swojego najnowszego albumu „Synthesizer Legends – Volume 1”. Jest to zbiór coverów znanych oraz mniej znanych instrumentalnych perełek muzyki elektronicznej z lat osiemdziesiątych, które artysta wykonał z niezwykłą pasją i precyzją.

Dla naszych czytelników oraz wszystkich miłośników tego gatunku muzyki, nasza redakcja przygotowała obszerną relację foto-wideo z tego niezapomnianego koncertu. Możecie zanurzyć się w magii tego wieczoru, oglądając nasze materiały i doświadczając emocji, które wypełniały salę MDK Barcin.

Autor postu

Udostępnij