Udostępnij

Loading

Właśnie tym utworem z repertuaru Maryli Rodowicz rozpocznie kolejną edycję Gali Tańca Towarzyskiego w Wągrowcu Zbigniew Zaranek tegoroczny zwycięzca The Voice Senior.

To już niedługo, bo 14 kwietnia w hali OSiR-u w Wągrowcu, rozpocznie się Wielka Gala Tańca Towarzyskiego. Początek o godz. 18:00.

Tym razem głównym punktem GALI będzie konkurs w tańcach standardowych o nagrody Jarosława Berendta – Burmistrza Wągrowca. W gorących rytmach walcaangielskiego, tanga, walca wiedeńskiego, foxtrota i quickstepa, zaprezentują się znakomite pary z całej Polski specjalizujące się w tego rodzaju tańcach. Dzisiaj uchylamy nieco rąbka tajemnicy, prezentując dwie spośród wszystkich par konkursowych.

Jedną z nich jest Łukasz Garwacki i Karolina Skrobańska. Para sportowa tańca towarzyskiego, która od ponad 17 lat startuje i odnosi sukcesy na największych i najbardziej prestiżowych turniejach w Polsce i za granicą.

Drugą, równie znakomitą parę konkursową, tworzą: Alex Głowacki i Zofia Ewertowska.

Oprócz zmagań konkursowych w tańcach standardowych, odbędą się pokazy taneczne, gdzie licznie zgromadzona publiczność będzie mogła podziwiać czołową polską parę w tańcach latynoamerykańskich – Franciszka Wernera i Julię Jankowiak.

Tradycyjnie podczas Gali wybierzemy Parę Publiczności, dla której nagrody ufundował Starosta Wągrowiecki.

Zapowiada się zatem gorący i ekscytujący wieczór!

Bilety są do nabycia w: sklepie „ELEGANT” przy ul. Kościuszki 2 i Agencji Wpłat „MONETIA” przy ul. Łakińskiego 8 w Wągrowcu.

W kontekście zbliżających się Świąt Wielkanocnych organizatorzy GALI ogłaszają świąteczną promocję na zakup biletów. Wszystkie informacje i szczegóły pod nr tel. 722 221 588.

Fot. Organizator – Szkoła Tańca Sportowego Bellcanto.

Źródło: wagrowiec.eu

Autor postu

Udostępnij