Nie żyje ósmy pacjent zakażony wirusem z Chin!

Udostępnij

post wyświetlono 161 razy

Ministerstwo Zdrowia potwierdza: Nie żyje ósmy pacjent z koronawirusem w Polsce. Tragiczna informacja dotarła do nas przed południem. Jak czytamy na Twitterze mamy 36 nowych przypadków zakażenia wirusem z Chin. Liczba zakażonych wzrosła do 684.

– Mamy 36 nowych przypadków zakażenia #koronawirus, potwierdzonych pozytywnym wynikiem testów laboratoryjnych. Potwierdzone przypadki dotyczą: 16 osób z woj.dolnośląskiego, 5 osób z woj. lubuskiego, 5 osób z woj. opolskiego, 4 osób z woj. małopolskiego, 3 osób z woj. lubelskiego, 3 osób z łódzkiego – poinformowało w poniedziałek po godz. 12.30 na Twitterze Ministerstwo Zdrowia.

Jednocześnie potwierdzono tragiczną informację z Tychów – nie żyje pacjent pochodzący ze Szczyrku. Mężczyzna miał 83 lata. Jak podaje ministerstwo miał choroby współistniejące. O godz. 13.30 przed placówką w Tychach odbędzie się briefing prasowy dotyczący pierwszego na Śląsku śmiertelnego przypadku koronawirusa.

Źródło: https://www.se.pl/slask/koronawirus-nie-zyje-osmy-pacjent-zakazony-wirusem-z-chin-zmarl-w-tychach-kim-byl-aa-a2HX-pe2a-EWB9.html

Udostępnij

Previous post W Małopolsce lasy zamknięte przez epidemię koronawirusa, czy w naszych lasach też będzie zakaz wstępu?
Next post Aktualne dane zachorowań koronawirusem w Polsce. Stan na 24-03-2020