Udostępnij

Loading

Cieszcie się, bo przed nami pierwsza odsłona Miejskiego Grillowania! Już w piątek, 14 lipca, od godziny 18:00 zapraszamy Was do parku miejskiego, przy amfiteatrze, na niezapomnianą imprezę z pysznym jedzeniem, świetną muzyką i wyjątkową atmosferą!

Nie zapomnijcie zebrać swojej ekipy i przygotować się na wieczór pełen wrażeń. My zapewniamy idealne miejsce na plenerowe spotkanie oraz doskonałą oprawę muzyczną w wykonaniu DJ-a Jędrasa – gwarantujemy, że nie będziecie mogli usiedzieć w miejscu!

Przygotujcie ze sobą kocyk, ulubioną kiełbasę, jednorazowego grilla i dołączcie do nas, aby wspólnie spędzić letni wieczór w fantastycznym klimacie. Nie ma lepszego sposobu na relaks i integrację niż grillowanie na świeżym powietrzu!

Dołączcie do nas w parku miejskim przy amfiteatrze, gdzie czekać będą przygotowane miejsca do grillowania, muzyka w tle i radosna atmosfera. Zrelaksujcie się, delektując się smakiem grillowanych przysmaków i ciesząc się towarzystwem przyjaciół.

Wpadajcie licznie, bo Miejskie Grillowanie to wyjątkowa okazja, by spędzić czas w sposób niepowtarzalny. Niech lato zagości w naszych sercach, a wspólne chwile na świeżym powietrzu będą niezapomniane!

Źródło: MDK Wągrowiec

Autor postu

Udostępnij