Udostępnij

Loading

Dzisiaj w Wągrowcu odbyło się drugie już Miejskie Grillowanie, które przyciągnęło mieszkańców. Wyjątkowy klimat letnich wakacji uzupełnił spotkania przy grillu, a wieczór rozbrzmiewał rytmami ulubionej muzyki.

Zdjęcia oraz wideo: Marek Świdrak

W miejskim amfiteatrze DJ SFUJ CZŁOWIEK rozpoczął swoje muzyczne show. Jego fascynacja Hip Hop’em sięga pierwszej połowy lat 90. Ten doświadczony DJ umilił czas wszystkim zgromadzonym, tworząc wspaniałą atmosferę.

O godzinie 20:00 pojawił się Emce One, utalentowany raper pochodzący ze Żnina. Lokalne środowisko zna go nie tylko z wielkiego talentu w freestyle’u, ale także z pasji do współpracy z innymi muzykami. Od roku 2022 tworzy zespół Emce One & Free Road, co przynosi nam nowe, niesamowite muzyczne doznania podczas jego koncertów.

Podsumowując, Emce One to artysta pełen energii i niezwykłego zapału do muzyki. Całe wydarzenie było pełne niesamowitej zabawy i dobrej muzyki, którą będziecie mieli okazję obejrzeć w naszej foto-wideo relacji.

Imprezę przygotował Miejski Dom Kultury w Wągrowcu.

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, którzy dołączyli do nas na Miejskim Grillowaniu i razem z nami stworzyli niezapomnianą atmosferę wakacyjnych spotkań!

Autor postu

Udostępnij