Udostępnij

Loading

W tym roku, choć to już druga połowa marca, pogoda ciągle nie rozpieszcza i wielu właścicieli przydomowych ogródków jeszcze nie rozpoczęło wiosennych porządków. Jednak to kwestia tylko kilku cieplejszych dni i tak jak co roku wielu z nich rzuci się w wir prac ogrodowych.

Każdy mniej lub bardziej doświadczony ogrodnik wie, że rośliny szybko rozrastają się, a wiosna to najlepszy czas na ich przesadzanie i rozsadzanie. Często przy takich zabiegach zostaje nadmiar sadzonek lub kłączy, którymi warto podzielić się z innymi.

Dział Zieleni wągrowieckiego MPWiK Sp. z o.o. wyszedł z ciekawą propozycją do wszystkich właścicieli ogrodów, którzy chcą dać swoim roślinom „drugie życie”. Wystarczy dostarczyć wykopaną z ogrodu roślinę do MPWiK Sp. z o.o.  na ulicy Janowieckiej 100 lub zadzwonić pod numer tel. 500 303 193 do Ogrodnika Miejskiego. Pracownicy Działu Zieleni MPWiK Sp. z o.o. odbiorą roślinę i zaopiekują się nią. Przekazane w ten sposób rośliny ozdobią miejskie tereny zielone i będą cieszyć oczy zarówno darczyńców, mieszkańców, jak i osoby odwiedzające nasze miasto.

Źródło: wagrowiec.eu

Autor postu

Udostępnij