Udostępnij

Loading

O tym, że badanie mammograficzne to szansa na zdrowie, a w niejednym przypadku  pierwszy krok na drodze do uratowania życia, przekonało się już wiele kobiet. To także najlepsze powody, by skorzystać z możliwości ich przeprowadzenia, zwłaszcza gdy są one bezpłatne i wystarczy wykonać jeden telefon, by umówić się na konkretny, bliski w czasie, termin.

Najbliższe takie badanie odbędzie się już 7 lutego (poniedziałek) w godzinach od 14:00 do 17:00 w mammobusie, który zaparkuje przed siedzibą Urzędu Miejskiego w Wągrowcu. Bezpłatnie mogą z nich skorzystać panie w wieku 50-69 lat, które w ciągu ostatnich dwóch lat nie korzystały z badań profilaktycznych prowadzonych przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Pozostałe panie mogą wykonać badanie odpłatnie.

Osoby zainteresowane wykonaniem badania muszą zarejestrować się telefonicznie: nr telefonu 61 855 75 28 lub 61 851 30 77 w dni robocze w godzinach od 8:00 do 15:30.

Program realizowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu Rozwój profilaktyki onkologicznej wśród kobiet realizowany przez OPEN S.A. na terenie całej Wielkopolski w latach 2019-2023.

Źródło: wagrowiec.eu

Autor postu

Udostępnij