Udostępnij

Loading

Dzisiaj, około godziny 20:00, doszło do niebezpiecznego zdarzenia na ulicy Janowieckiej przy wylocie na Nową Wieś. Samochód osobowy uderzył w hydrant, powodując zagrożenie i możliwe uszkodzenia infrastruktury wodociągowej. Na miejsce natychmiast zostały skierowane służby ratunkowe, aby udzielić pomocy i zapewnić bezpieczeństwo.

Na miejsce zdarzenia zostały skierowane służby ratunkowe, które podjęły działania mające na celu zaradzenie sytuacji. Aktualnie nie posiadamy informacji na temat ewentualnych poszkodowanych w wyniku tego zdarzenia. Służby ratunkowe są obecnie na miejscu i dokładnie badają sytuację.

W wyniku tego incydentu mogą wystąpić utrudnienia w ruchu w okolicy ulicy Janowieckiej. Apelujemy do kierowców o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do wskazówek służb porządkowych na miejscu.

Będziemy na bieżąco informować o dalszych szczegółach dotyczących tego zdarzenia, jak również ewentualnych poszkodowanych. Zachęcamy do regularnego sprawdzania naszego portalu w celu uzyskania najnowszych informacji.

Autor postu

Udostępnij