Udostępnij

Loading

Kino Miejskiego Domu Kultury działa już od kilku dni, wznowił też swoją działalność projekt pn. Kino dla Pań. To właśnie w ramach tego cyklu w wyjątkowy dzień, jakim jest Dzień Matki, wyświetlony zostanie niezwykły film. „Judy”, bo o nim tutaj mowa, to bowiem porywająca opowieść o Judy Garland – jednej z największych gwiazd kina i piosenki, której niezapomniany przebój „OVER THE RAINBOW” przyniósł nieśmiertelność.

Judy Garland to cudowne dziecko sceny i wielkiego ekranu – dziewczyna, która podbiła serca światowej publiczności dzięki niewinnej urodzie, niezwykłemu głosowi i szczególnej charyzmie. Niestety, wraz z wielkim sukcesem przyszła samotność, nieszczęśliwe miłości, cztery burzliwe małżeństwa, a z czasem coraz mniejsze zainteresowanie publiczności, gorsze kontrakty, chałtury. W tym właśnie momencie życia poznajemy Judy Garland w filmie Ruperta Goolda.

To teraz zmęczona życiem artystka, której największym pragnieniem jest zapewnienie spokojnego bytu swoim ukochanym dzieciom. Żyjąca marzeniami kobieta, która prawie pogodziła się z faktem, że najlepsze już za nią. I wtedy pojawia się niezwykła propozycja. Okazuje się, że w Londynie, Judy Garland wciąż jest wielką gwiazdą, a publiczność pragnie oglądać ją na najlepszych scenach. Czy Judy jest wciąż gotowa na kolejny skok w nieznane? Czy aby zapewnić szczęście dzieciom, zdecyduje się zostawić je na długie miesiące? Czy tajemniczy młody mężczyzna, może być tym, na którego czekała całe życie?

Czasem najtrudniej jest być gwiazdą własnego życia.

W imieniu organizatora seansu zapraszamy do dużej Sali Kina MDK 26 maja o godz. 19:00. Spotkaniu w ramach Kina dla Pań tradycyjnie towarzyszyć będzie losowanie nagród. Bilet zaś to jedynie 10 złotych.

Źródło: wagrowiec.eu

Autor postu

Udostępnij