Udostępnij

Loading

Jednak jak ktoś rozpoczyna weekend jak ci panowie, musi liczyć się z rozmową z interweniującymi policjantami. Ta zakończyła się mandatami porządkowymi dla 4 osób.

Policjanci interweniowali w związku ze zgłoszeniem jednego z wągrowczan, że grupa mężczyzn głośno się zachowuje imprezując przy ulicy. Może zachowanie mężczyzn nie było by na tyle kontrowersyjne, jakby na spotkanie obrali sobie miejsce bardziej ustronne – z dala od posesji śpiących ludzi. Interwencja miała miejsce po godzinie 6 rano.

Policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego podjęli interwencję wobec grupy mężczyzn, których wylegitymowali. Najmłodszy z nich miał 18, a najstarszy 33 lata. Zachowywali się oni głośno, uprawiając dysputy przy piwie w pobliżu domów przy ul. Powstańców Wielkopolskich. Ich zachowanie faktycznie mogło przeszkadzać.

Mężczyźni w rozmowie z policjantami zgodnie stwierdzili, że pracują, ale dziś mają urlop. Rozpoczęcie dnia od głośnej popijawy na mieście nie był najszczęśliwszym pomysłem. Refleksja przyszła po rozmowie z mundurowymi, którzy nałożyli na 4 osoby mandaty karne za wykroczenie związane z naruszeniem przepisów ustawy o przeciwdziałaniu alkoholizmowi.

asp. Dominik Zieliński

Autor postu

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *