Udostępnij

Loading

Dramatyczne wydarzenie rozegrało się wczoraj o godzinie 21:00, kiedy to pracownik ochrony klubu nad jeziorem Durowskim zawiadomił służby o odkryciu kobiety na trawniku w pobliżu obiektu. Informacje sugerowały, że kobieta doznała obrażeń twarzy, a jej ciało było wychłodzone. Natychmiastowa reakcja doprowadziła do przewiezienia poszkodowanej do szpitala w Pile.

Policja, po wstępnej analizie, podejrzewa, że obrażenia mogły zostać spowodowane przez uderzenia, dlatego też działania śledczych skupiły się na identyfikacji i zatrzymaniu potencjalnego sprawcy. Jeszcze tego samego wieczoru, krótko przed północą, funkcjonariusze zatrzymali 38-letniego mieszkańca Wągrowca, blisko związanego z pokrzywdzoną.

Mężczyzna został poddany przeszukaniu i przewieziony do jednostki policji w Wągrowcu w celu dalszych działań dochodzeniowych. Dochodzenie, prowadzone z należytą uwagą, sugeruje, że zatrzymany może być odpowiedzialny za obrażenia pokrzywdzonej.

Wszystkie okoliczności tego incydentu są bacznie analizowane przez śledczych, którzy nieustannie pracują nad wyjaśnieniem tajemniczej historii, która wstrząsnęła spokojem nad jeziorem Durowskim.

Info: Oficer Prasowy KPP Wągrowiec mł. asp. Dominik Zieliński

Autor postu

Udostępnij