Udostępnij

Loading

Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki mamy przyjemność zaprezentować Wam najnowszy klip Ziółka, zatytułowany “Dodatki”. No tak, słyszeliście dobrze, to nie opowieść o żółci, soli czy majonezie – to opowieść o muzyce!

Ale zanim zanurzymy się w świat dźwięków, pozwólcie, że rozbierzemy dla Was hamburgera. Oto on, kanapka pełna niespodzianek, a wśród nich właśnie “dodatki”. Nazwa sama wskazuje, że to te małe elementy, które nadają kanapce to coś wyjątkowego. Jednak jak to w życiu bywa, z nadmiarem można przesadzić, a zamiast pożywnego posiłku, zrobimy sobie muzyczną kukułkę.

Klip Ziółka to prawdziwa perełka humoru i kreatywności. Wprowadza nas on w świat sprzedawcy płyt, który w trakcie swojej pracy postanawia wziąć oddech. Ale nie dajcie się zwieść, bo sytuacja szybko wymyka się spod kontroli, a nasz bohater przechodzi przez prawdziwą psychodelę. To wszystko przyprawione sporą dawką symboliki, którą warto zgłębić.

“Dodatki” to nie tylko muzyczna uczta, to również wirtuozeria produkcji. Numer zarejestrowano, zmixowano i zmasterowano w c2studio, a to wszystko dzięki niezrównanemu DJ Sam Antonio i duetowi King SAiZ, którzy stworzyli nie tylko muzykę, ale i klimat.

W teledysku pojawił się Gruby KowaL, wcielający się w rolę klienta, a także Dyzio, który miał okazję zagrać sam siebie. A za obiektywem kamery stanął nasz niezawodny Pucek. Swoją drogą, autosklep udostępniony przez “Wędliny u Jakuba” to prawdziwy skarb dla sprzedawcy płyt!

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do powstania tego muzycznego arcydzieła. Teraz nie możemy się doczekać premiery “HamburgEP” i zapraszamy Was do zapoznania się z “Dodatkami”, które przybliżą Wam ten niezwykły muzyczny klimat. Smacznego słuchania, czy raczej smacznego melodyjnego żucia!

Autor postu

Udostępnij