Udostępnij

Loading

Godziny otwarcia Biedronki, Lidla czy sieci Aldi po świętach wielkanocnych znowu ulegną zmianie. Podobnie jak zmiany godzin otwarcia przed Wielkanocą, spowodowane są one m.in. obostrzeniami wprowadzonymi z powodu koronawirusa i sklepy chcą, by obywatele jak najmniej odczuwali dyskomfort z tą sytuacją związany. Zobacz, jak od 14 kwietnia otwarte będą sklepy Biedronka, Lidl i Aldi.

Jeszcze przed świętami sklepy takie jak Biedronka czy Lidl zmieniły godziny otwarcia. Z powodu pandemii koronawirusa i obostrzeń, w tym ilości klientów mogących przebywać na terenie sklepu, można było robić zakupy nawet 24h na dobę. Chodziło to, by przed Wielkanocą każdy zdążył zrobić zakupy. Jak zmienią się godziny otwarcia po świętach?

BIEDRONKA

Sieć przypomina, że “Godziny otwarcia sklepów podane na stronie internetowej mają charakter orientacyjny. Informacja o bieżących godzinach otwarcia znajduje się w poszczególnych sklepach”. Jednak w większości przypadków wynika, że Biedronek czynnych 24h nie będzie. Godziny otwarcia to 6-24.

LIDL

Lidl zdecydował, że niektóre jego sklepy pozostaną czynne 24h, jednak z wyłączeniem godzin 3-4, kiedy trwa przerwa techniczna. Pozostałe sklepy czynne będą od 6 do 24, jednak jak w przypadku Biedronki, wypada indywidualnie sprawdzić docelowe miejsce zakupów.

ALDI

Sklepy Aldi otwarte są od 6-22 i to nie zmieni się. W niedziele handlowe godziny otwarcia to 9-18

Źródło: https://superbiz.se.pl/wiadomosci/biedronka-lidl-aldi-nowe-godziny-otwarcia-po-swietach-sprawdz-aa-Zi3W-Y8RJ-Rjbp.html

Autor postu

Udostępnij