Udostępnij

Loading

W ciągu ostatniej doby funkcjonariusze zrealizowali 8 nakazów zatrzymania i doprowadzenia do zakładów karnych. Od początku listopada zrealizowano 16 spraw poszukiwawczych. Jeden z poszukiwanych zatrzymany został po dokonaniu kradzieży alkoholu.

W ciągu ostatniej doby policjanci OPI, dzielnicowi i kryminalni, zatrzymali 8 osób poszukiwanych do odbycia zasądzonych kar pozbawienia wolności. Zatrzymania miały miejsce zarówno w Wągrowcu, jak i w innych miejscowościach naszego powiatu. Wśród nich:

Zatrzymany wczoraj w Skokach, poszukiwany na podstawie nakazu wydanego przez SR Poznań Stare Miasto, 31-letni mężczyzna, rozpoczął odbywanie kary 1 roku pozbawienia wolności za przestępstwo uchylania się od płacenia alimentów. Za podobne przestępstwo zatrzymany został 36-letni mieszkaniec gminy Wapno. Poszukiwany na podstawie postanowienia wydanego przez SR w Wągrowcu mężczyzna, karę pozbawienia wolności odbywać będzie w Zakładzie Karnym w Potulicach.

Poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Obornikach 37-letni mieszkaniec gminy Wągrowiec, został zatrzymany do odbycia kary 9 miesięcy pozbawienia wolności w zakładzie karnym w Gębarzewie za nie stosowanie się do zasądzonego przez sąd zakazu prowadzenia pojazdów mechanicznych.

Zatrzymany przed siedmioma dniami poszukiwany przez Policję 45-letni mieszkaniec powiatu gostyńskiego, trafił do więziennej celi zaraz po dokonaniu kradzieży dwóch butelek piwa. Podejmujący interwencję w jednym z marketów w Skokach policjanci po nałożeniu 500 złotowego mandatu za kradzież alkoholu, zatrzymali mężczyznę, który trafił do zakładu karnego w Gębarzewie, do odbycia kary 182 dni pozbawienia wolności.  

Źródło: KPP Wągrowiec

Autor postu

Udostępnij